Home

Co zrobić, aby nasi koci towarzysze cieszyły się dobrą kondycją przez długie lata? Zainwestuj w karmę Brit Care!

Towarzyszą człowiekowi niemal od zawsze. Te królewskie zwierzęta obdarzono szczególnymi względami już w starożytnym Egipcie, wierząc, że są ucieleśnieniem bogów.
Współcześnie również wzbudzają ogromne zainteresowanie, a ilość ich wielbicieli ciągle rośnie.


Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Powstaje pytanie: jak właściwie zatroszczyć się o swego ukochanego pupila, by cieszył się bardzo dobrym zdrowiem przez długie lata? Warto zainwestować w witaminy dla kota - witaminy dla kota. Na rynku znajdziemy multum różnorodnych suplementów diety. Jedne mają postać proszku, drugie pastylek, a jeszcze inne płynu albo sprayu. Który z nich jest najlepszy? Czym powinniśmy kierować się przy podejmowaniu decyzji. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę takie kwestie jak na przykład: wiek, waga i stan zdrowia zwierzaka. W jego pożywieniu bezsprzecznie nie może zabraknąć witamin. A, B, D oraz K. Ich niedobór nierzadko skutkuje bowiem rozlicznych schorzeń: zespołu jelita nadwrażliwego, kamicy moczowej, anemii, a w skrajnych przypadkach niewydolności serca. Dlatego też - warto to po raz kolejny wyraźnie podkreślić nadzwyczaj istotne jest zapewnienie kotu właściwych posiłków bogatych w mikroelementy.


Owe „warunki” spełnia karma Brit Care produkowana jedynie na bazie naturalnych składników Dzięki temu nie wywołuje reakcji alergicznych i korzystnie wpływa na koci organizm - karma brit care.