Designerskie wykorzystanie akwarium w mieszkaniu

Innowacyjne uzupełnienie przestrzeni mieszkaniowej co roku wspina się na coraz wyższy poziom. Klienci ustawicznie starają się znaleźć nowe bardziej apelujące wizualnie oraz wydajniejsze narzędzia do wydobycia niepowtarzalności swojego mieszkania.

piasek kwarcowy

Autor: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach do łask wracają akwaria. Nie są to jednak drobne szklane kule, tylko designerskie warianty, których wygląd zwyczajnie oszołamia. Wypełnione przez iskrzący piasek kwarcowy z sandmix oraz różnorodne dodatki akwarystyczne nowoczesne akwaria, stanowią często swego typu „dzieła sztuki”.
osuszacze

Autor: Clint Budd
Źródło: http://www.flickr.com
Akwarium do niedawna było nieczęsto spotykane w przestrzeniach designersko wykończonych domów.

Czy chcesz zgłębić ten temat od innej strony? Nic prostszego – po prostu wejdź na ten link, gdyż więcej zobaczysz tu.

Dlaczego? Objętość. Nowoczesne akwaria zajmowały zbyt wiele miejsca skutecznie zmniejszając pole do aranżacyjnego manewru dla mieszkającego. Współcześnie schematy myślenia się zmieniły. Akwaria właśnie dzięki swojej wielkości mają stanowić element centralny danej przestrzeni przykuwając wzrok swoją masywnością oraz nagromadzeniem żywych i sztucznych dodatków.

Ryby i inne żyjątka to tylko niewielka część sukcesu.

Zainteresował Cię publikowany tekst? Jeżeli tak, to zdobądź uzupełniające dane na to zagadnienie oraz przeczytaj przydatne wpisy, a zapewne także przykują Twoje zainteresowanie.

Fundamentalną rolę gra tu sam wygląd akwarium, a dokładniej ilość i jakość wypełniających je elementów. Piasek kwarcowy jako warstwa dekoracyjna, różnorodne gatunki wodnej flory i oświetlenie zsumowują się na wymiar otrzymanej zjawiskowości oraz zdolności akwarium do odnalezienia się w konkretnej przestrzeni.

Stylowe akwaria nie są ograniczone jedynie do przestrzeni domowych, odnajdują się one również idealnie w biurach Sandmix. Są one środkiem wykończeniowym, który pozwala na pełniejsze rozwinięcie aranżacyjnych skrzydeł i stworzenie prawdziwie zjawiskowej wizji wykończeniowej.