Jeżeli jesteś hodowcą gołębi i jest to Twoja pasja powinieneś zapoznać się z nowymi na rynku preparatami, które wyprodukowane zostały szczególnie dla tych ptaków

Pielęgnacja gołębi to pasjonujące hobby dla wielu zapaleńców. Troszczą się oni o swoje ptaki, wysyłają je na różnego rodzaju konkursy i chcą, żeby uczestniczyły w zawodach.

Dla tego, aby były one w najlepszej formie konieczna jest dodatkowa troska w formie witamin i substancji regenerujących.
pokarm

Źródło: www.zwierzakowo.pl

Improver kliknij w źródło jest preparatem sprowadzanym z Norwegii. Ma wszystkie potrzebne zaświadczenia. Jego aktywność skupia się na kompleksowej trosce o gołębie, czyli wzmacnia mięśnie oraz system odpornościowy. Z tego powodu ptaki rzadziej chorują i nie tak często biorą antybiotyki. Improver dodawany jest do wody pitnej dla gołębi, co jest dużym udogodnieniem w aplikacji. Należyo go stosować przed i po męczących lotach, żeby ptaki prędzej doszły do formy.

Powyższy ciekawy artykuł (zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-borsuki/61) tworzyliśmy dla Ciebie bardzo skrupulatnie. Myślimy, że przypadnie Ci do gustu i zajrzysz na naszą nową witrynę.

Przerwa w stosowaniu powinna nastąpić w porze zimowej. Kolejnym wysoce rekomendowanym preparatem jest Pigeon Vitality. Jest on także podawany do wody pitnej i głównie koncentruje się na zastopowaniu szkodliwych dla gołębi bakterii – w szczególności salmonelli oraz E. coli. Dopomaga także florę bakteryjną i jelita czempionów, co powoduje, że ptaki są generalnie bardziej zdrowe i ładniej się prezentują. Najlepiej zacząć dawkowanie Pigeon Vitality użyteczne źródło 0 dni przed pierwszymi długimi przelotami.

Jeśli spodobał Ci się omawiany tekst, kliknij ten link – niewątpliwie też warto zobaczyć tutaj kolejny dający do myślenia materiał.

Sami będziemy zdumieni jak duży progres zrobiły nasze gołębie.

Jeżeli pragniemy, aby nasze gołębie robiły wyniki należy o nie odpowiednio troszczyć się. Dziś wspierają nas w tym różnego rodzaju preparaty dostępne w sklepach.