Nareszcie wyraziliście zgodę na to, aby Wasze dzieci mogły mieć psa

Najpewniej uciecha jest nie do opisania, przecież dzieci tak wiele czasu o to walczyły. Ty także, choć ciągle masz mieszane uczucia, polubiłaś tego czworonoga.

spuszczele

Autor: red.raleigh
Źródło: http://www.flickr.com

To było do przewidzenia – pies bardzo szybko zaskarbia sobie sympatię domowników, nawet tych dotychczas przeciwnych. Zamartwiasz się jednak czymś innym. Na poprzednim spacerze Twoje dzieci bardzo długo były zmuszone szukać pieska, który wyrwał się ze smyczą i popędził za kotem. Dzieci były przestraszone i choć udało im się po pewnym czasie go złapać, to i tak były bardzo przestraszone. Cóż, młode psy takie bywają , lecz to nie oznacza, że nie znajdzie się na to dobre rozwiązanie. W wypadku młodych czworonogów doskonale sprawdza się obroża elektryczna dla psa i powinniście właśnie taką kupić. Trzeba w tym miejscu ująć, iż jest to przede wszystkim pomoc treningowa. W sytuacji takiej, jaka przydarzyła się Twoim dzieciom jest zwyczajnie wspaniała. Ta obroża elektryczna dla psa w sytuacji, kiedy pies nie reaguje na nasze nawoływania wysyła do niego sygnały. Mogą to być wibracje lub dźwięki, które mają dawać psu zrozumiałe dla niego sygnały, czego od niego chcemy.

Wpis przedstawiający taką kwestię jest niezwykle drobiazgowy, ale dobrze byłoby sprawdzić to pod innym kątem. My zalecamy to opracowanie (http://www.petkingdom.pl/).

Tego, jak jest zmuszony na nie reagować musimy go to jasne uprzednio nauczyć. Kiedy następnym razem ucieknie na spacerze, zwyczajnie trzeba nacisnąć nadajnik, a pies dostanie wyraźne wskazówki, czego od niego chcemy. Pies będzie na nie reagował, jeśli nauczymy go, który dźwięk co oznacza.

Z takim osprzętem Twoje dzieciaki spokojnie mają możliwość wyprowadzać pupila. Nawet jeżeli nagle się zerwie, z pewnością bardzo szybko sam do nich powróci, jeżeli tylko usłyszy wyuczony sygnał.