Home

rasa

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Własny pupil – jakim sposobem można obecnie odpowiednio zatroszczyć się o jego zdrowie?

owczarek
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia to bardzo duża odpowiedzialność, w związku z tym jeżeli ma się w planach jego przygarnięcie, w pierwszej kolejności należy dokładnie przemyśleć własną decyzję. To absolutna podstawa. Osoby, które już są posiadaczami psa lub kota muszą zadbać o jego zdrowie. Jak? Przede wszystkim, pilnując diety. To, którą karmę podaje się zwierzęciu ma olbrzymi wpływ na organizm. Bardzo dobrymi opiniami cieszy się bosch karma dla psa.

Jakiego rodzaju zabawki będą idealne dla naszego szczeniaka oraz zapewnią mu wyśmienitą zabawę?

pies
Autor: romana klee
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada psa, wie jak bardzo istotna jest zabawa z pupilem. Gdy jednak przebywamy w pracy czy też zostawiamy psa w trakcie wakacji u znajomych, warto zadbać o zabawki dla niego, dzięki którym masz pies na pewno nie będzie się nudził.

Jakie rasy psów są najmądrzejsze interesujące?

Autor: phwadsworth
Mastif tybetański jest nader piękną oraz niezwykle oryginalną rasą czworonogów, jego szczeniaki oceniane są jako niesłychanie czarowne oraz kolokwialnie pisząc przyjemne rozkoszne psiaki.