Home

Spacer

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się przydatna?

pies
Autor: Scott Akerman
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach przeróżne nowości technologiczne zawitały także do takiej branży jak kynologia? Są specjalistyczne nowoczesne obroże, które nie tylko niezwykle pomagają przy tresowaniu psa, ale również sprawiają, że nie będziemy musieli obawiać się, że psiak zniknął bezpowrotnie w czasie jakiegoś dalszego Spaceru.


Tego typu obroża elektroniczna to urządzenie, z jakim wcześniej należałoby psa poznać tak, aby nie obawiał się nowego elektronicznego Urządzenia.

Założenie stadniny koni to nie interes - to zazwyczaj pasja oraz miłość do tych zwierząt, która trwa całe pokolenia

pasza dla źrebiąt
Posiadanie stadniny to najczęściej ciężka praca. Zwykle jest to zajęcie od rana do późnych godzin wieczornych i to bez jakichkolwiek dni wolnych. Musimy opiekować się wszystkimi kopytnymi i karmić też źrebaki.

Twój pies bardzo dużo dla Ciebie znaczy

broń palna
Autor: Hill’s
Kochasz go niemalże jak członka rodziny i podarowałbyś mu wszystko to, co najlepsze.


Ubóstwia biegać po lesie, a już szczególnie bez smyczy. Starasz mu się to dać, ale boisz się, iż znowu pogoni za zającem.

Troska o psa nie jest obecnie nie na miejscu

pies
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Niemal każdy właściciel psa wielce uwielbia swojego zwierzaka i w żadnym razie nie pozwoliłby zrobić mu przykrości. Kiedy również posiadasz psa, bez wątpliwości wiesz dokładnie, że potrzebujesz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o zwierzę nie jest dzisiaj niczym dziwnym – sporo właścicieli psów poświęciłoby dla swoich ulubieńców właściwie wszystko.