Home

Spacer

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się przydatna?

pies
Autor: Scott Akerman
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że w obecnych czasach różne nowinki technologiczne zawitały również do takiej branży jak kynologia? Istnieją specjalne innowacyjne obroże, jakie nie tylko niezwykle pomagają przy tresowaniu psa, lecz też sprawiają, że nie będziemy musieli obawiać się, że pies zniknął bezpowrotnie w czasie jakiegoś dłuższego Spaceru.


Tego typu obroża elektroniczna to urządzenie, z którym wcześniej należy naszego czworonożnego pupila poznać tak, żeby nie bał się nowego elektronicznego przyrządu.

Założenie stadniny koni to nie interes - to zazwyczaj pasja oraz miłość do tych zwierząt, która trwa całe pokolenia

pasza dla źrebiąt
Posiadanie stadniny to najczęściej ciężka praca. Zwykle jest to zajęcie od rana do późnych godzin wieczornych i to bez jakichkolwiek dni wolnych. Musimy opiekować się wszystkimi kopytnymi i karmić też źrebaki.

Twój pies bardzo dużo dla Ciebie znaczy

broń palna
Autor: Hill’s
Kochasz go niemalże jak członka rodziny i podarowałbyś mu wszystko to, co najlepsze.


Ubóstwia biegać po lesie, a już szczególnie bez smyczy. Starasz mu się to dać, ale boisz się, iż znowu pogoni za zającem.

Troska o psa nie jest obecnie nie na miejscu

pies
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba każdy właściciel psa wielce kocha swojego zwierzaka i w najgorszym razie nie pozwoliłby zrobić mu krzywdy. Kiedy również posiadasz psa, niewątpliwie wiesz doskonale, że musisz się nim naprawdę dobrze zajmować. Troska o zwierzę nie jest teraz niczym dziwnym – wielu właścicieli psów poświęciłoby dla swoich zwierząt właściwie wszystko.