Home

zwierzaka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zrobić, aby nasi koci towarzysze cieszyły się dobrą kondycją przez długie lata? Zainwestuj w karmę Brit Care!

Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów. Te królewskie zwierzęta obdarzono szczególnymi względami już w starożytnym Egipcie, wierząc, że są ucieleśnieniem bogów.

Założenie stadniny koni to nie interes - to zazwyczaj pasja oraz miłość do tych zwierząt, która trwa całe pokolenia

pasza dla źrebiąt
Posiadanie stadniny to najczęściej ciężka praca. Zwykle jest to zajęcie od rana do późnych godzin wieczornych i to bez jakichkolwiek dni wolnych. Musimy opiekować się wszystkimi kopytnymi i karmić też źrebaki.

Czy nabyliśmy właściwej jakości witaminy dla kota?

Kaloryfer
Autor: Fraser Reid
Źródło: http://www.flickr.com
Pragniemy, by swój czworonóg jak najdłużej mógł nam potowarzyszyć. Mimo wszystko powinniśmy tutaj pamiętać, że samo odżywianie i gwarantowanie mu niezbędnej dawki ruchu, to nie wszystko.

Mata grzewcza - bez niej trudno sobie wyobrazić dobrze wyposażone terrarium.

mata grzewcza terrarium
Posiadanie zwierzaka to dla wielu osób radość przygoda. Zwierzę uczy dzieci odpowiedzialności i poszanowania dla słabszych, poprawia nastrój i wyzwala w nas pokłady pozytywnych emocji.

Bacznie sprawdzaj co jest dla twojego zwierzaka wskazane

kotek
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Warto powiedzieć, iż każde zwierzę wymaga czegoś kolejnego do prawidłowego wzrastania. Jedne będą potrzebowały minerałów, które będą chroniły ich stawy, a drugie znów będą potrzebowały karmy, która pozwoli im walczyć z uczuleniami. Z tego powodu właśnie zanim nabędziemy daną karmę, warto się dokładnie zapytać weterynarza, co będzie najbardziej odpowiednie dla naszego zwierzaka i jaką dietę musi on stosować.