Home

pupil

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pastuch dla psa z gwarancją jakości

Śpiący pies
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wyraźna większość z nas kocha zwierzęta. Wśród zwierząt domowych górują psy oraz koty. Każdy z wymienionych czworonogów ma swoich pewniaków. Koty teoretycznie są bardziej niezależne i mniej wymagające np. w transporcie. Jednak tymi pupilami, które bez granic poświęcają się swoim właścicielom, są psy.

Jak dbać o psa, aby był zdrowy i cieszył nas swym radosnym szczekaniem?

koszt
Autor: sun dazed
Źródło: http://www.flickr.com/photos/sundazed/3770721538/
Jedni z nas kochają psiaki, pozostali koty. Dla pierwszych jak i drugich chcemy wszelakiego co najlepsze. Aby pies cieszył się na nasz obraz, żeby wesoło merdał ogonkiem, a kociak wskakiwał nam na kolana, kiedy tylko nadarzy jemu się taka pretekst.

W jaki sposób wytresować pupila? Od czego rozpocząć?

pojemniki
Autor: Curver
Źródło: Curver
Każda osoba, która pragnie wieść spokojne oraz radosne życie z ukochanym psem, musi zatroszczyć się o jego szkolenie. Lecz nie wystarczy ulubieńca ćwiczyć. Należy to robić przemyślanie!


Posiadacze czworonogów, debiutujący w tej nowej roli, częstokroć nie zdają sobie sprawy, na jakiego rodzaju kłopoty mogą się natknąć w przyszłości.

Jakiego typu wybrać lokalizator dla psa? Jakie są typy? Jaki jest szczególnie polecany?

biegnący pies
Autor: JakeCop
Źródło: http://www.sxc.hu
Z pewnością największym koszmarem właścicieli jest ucieczka, przypadkowe zagubienie albo nawet porwanie kochanego pupila. Z pomocą w tego typu sytuacjach nadchodzą najbardziej nowoczesne gadżety. Jeden bardzo pomocny - lokalizator gps pozwoli bez problemu ustalić, w którym miejscu w danej chwili znajduje się nasz pupil.

O jakich rzeczach trzeba pamiętać jeśli będzie się chciało mieć zwierzę w domu, najważniejsze wyposażenie dla kota

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
W wielu domach zwierzaki urastają niemalże do roli członków najbliższej rodziny. Najbardziej popularne są koty oraz psy, lecz wiele osób hoduje najróżniejsze gryzonie, gady czy rybki. Jednak bez względu na to, jakie zwierzę się trzyma, to trzeba o nie odpowiednio dbać. Raczej nie obejdzie przy tym bez pewnych inwestycji, bo i początkowo będzie trzeba zakupić kilka rzeczy, i potem regularnie należy się zaopatrywać w jedzenie, lekarstwa albo środki do pielęgnacji.

W jaki sposób wybrać odpowiednią karmę dla zwierząt - użyteczne porady

koty
Autor: valeriy osipov
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli masz w domu zwierzaka, niezależnie od tego czy jest to pies, kot czy jeszcze inne zwierzę, to bezsprzecznie zależy Ci na tym, by Twój pupil był w dobrym zdrowiu i uszczęśliwiony. Na zdrowie oraz szczęście zwierzęcia wpływa niesłychanie sporo czynników, między innymi to, jak wiele poświęcasz mu czasu, czy znajdujesz czas na rozrywkę ze swoim pupilem, a także czy dbasz o jego potrzeby, na przykład żywnościowe.