Home

zabawki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyprawka dla małego kotka, czyli co kupić, aby zaopiekować się nowym domownikiem?

kociak
Autor: Aurel
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie w domu psa lub kota to nie tylko przyjemności, lecz też szereg obowiązków, o jakich powinniśmy pamiętać, jeżeli nasz zwierzak ma być szczęśliwy. Do najistotniejszych poza odwiedzinami u weterynarza, aby zaaplikować potrzebne szczepionki i sprawdzić ogólny stan zdrowia naszego pupila, zalicza się również nabywanie koniecznych rzeczy w sklepie zoologicznym. Jeśli w naszym domu ma pojawić się malutki, przeuroczy kociak, dowiedzmy się co będzie nam potrzebne.

Zbilansowana dieta dla domowego pupila fundamentem długiego życia dla kompana

selfie - samochód
Autor: PSIORTAL .pl
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie posiadaczy czworonogów z różnych ras rok rocznie cały czas przybywa. Na ulicy można bez większego problemu dostrzec przedstawicieli ras widziane wcześniej tylko w internecie.

Jakiego rodzaju zabawki będą idealne dla naszego szczeniaka oraz zapewnią mu wyśmienitą zabawę?

pies
Autor: romana klee
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kto posiada psa, wie jak bardzo ważna jest zabawa ze szczeniakiem. Gdy jednak przebywamy w pracy czy też pozostawiamy psa podczas wakacji u znajomych, powinniśmy zadbać o zabawki dla niego, dzięki którym zwierzak na pewno nie będzie się nudził.

Produkty konieczne, kiedy jesteśmy właścicielami kota

Koty
Autor: valeriy osipov
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli podjęliśmy decyzję, że razem z nami w domu zamieszka kot musimy być świadomym tego, że to ogromny obowiązek. Będziemy musieli wybrać się do sklepu po jakąś kuwetę, jakieś zabawki, poduszkę do snu, piasek do kuwety. Poza tym będzie trzeba kupować jedzenie i chodzić z kotem do weterynarza.