Home

kuweta

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zapewnij swemu czworonogowi optymalne warunki higieniczne, nabywając dobry żwirek drewniany

kot
Autor: Aurel
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie zwierząt są niesamowicie przywiązani do swych zwierzaków i najczęściej pragną zagwarantować im to, co najlepsze. Dotyczy to w równym stopniu jedzenia czy wygodnych legowisk, ciekawych zabawek oraz przekąsek, jak także komfortowych warunków korzystania z toalety. Opiekunowie kotów nabywają dla nich profesjonalne żwirki do kuwetek.

Czy posiadamy właściwy pojemnik na karmę dla kota?

apartamenty
Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA
Gdy posiadamy w mieszkaniu jakiegoś czworonoga, to powinniśmy zaopatrywać się w dobre produkty. Takie, które dopomogą nam się nim zająć oraz dbać właściwie o jego rozwój.

Wyprawka dla kota

zabawki dla kota
Autor: Sylvain L.
Źródło: http://www.flickr.com
Decyzja o przyjęciu do naszego domu nowego członka familii zapadła, zdecydowaliśmy zaopiekować się kotem. Wiadomo już, iż będziemy go ubóstwiać oraz rozpieszczać, jednakże nim zwierzę pojawi się w progach naszego mieszkania, zatroszczmy się o to, aby skompletować wszystkie nieodzowne elementy kociej wyprawki. Nie jest to zawiłe, jednak musimy wiedzieć, co będzie przydatne. Co zatem musi mieścić się w asortymencie koniecznych kocich akcesoriów? Z całą pewnością jest to kuweta wraz z łopatką, właściwy żwirek, miski, transporter do przenoszenia kota (np. do lecznicy weterynaryjnej), a dodatkowo jakiekolwiek zabezpieczenie na okno lub balkon.

Dowiedz się, jakie rzeczy nabyć zanim przygarniesz kota

kot
Autor: Linda Tanner
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz mieć kota? Bądź gotowy na „niezłą jazdę”. Mówimy tu rzecz jasna o wszelkich aspektach posiadania tego przeuroczego diabełka. Kot to nie pies, tego nie zmienisz, choćbyś chciał. Nie wyszkolisz go jak psa, choć ułożyć sobie z nim życie można, nie będzie oddany, jak pies, chociaż oznak bliskości zapewne doświadczysz. Kot nie będzie przede wszystkim potulny jak pies, choć to zależy, na jakiego kota trafimy.