Home

koty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zapewnij swemu czworonogowi optymalne warunki higieniczne, nabywając dobry żwirek drewniany

kot
Autor: Aurel
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie zwierząt są niesamowicie przywiązani do swych zwierzaków i najczęściej pragną zagwarantować im to, co najlepsze. Dotyczy to w równym stopniu jedzenia czy wygodnych legowisk, ciekawych zabawek oraz przekąsek, jak także komfortowych warunków korzystania z toalety. Opiekunowie kotów nabywają dla nich profesjonalne żwirki do kuwetek.

Dobry jakościowo żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego wielbiciela kotów

żwirek silikonowy dla kota
Autor: Jeroen Werkman
Źródło: http://www.flickr.com
Spora grupa ludzi uważa koty za brudne zwierzęta, którym zawsze towarzyszy nieładny zapach. W rzeczywistości koty to jedne z najczystszych zwierząt domowych, które godzinami myją swoje futro a potrzeby fizjologiczne bez najmniejszego problemu załatwiają do kuwety.


Małe kotki niezwykle szybko uczą się korzystania z kuwety. Najczęściej wystarczy raz pokazać pupilowi, gdzie znajduje się jego toaleta, a zwierzę od razu zapamięta to miejsce. Może się jednak zdarzyć tak, że nasz ulubieniec zacznie [załatwi się gdzieś poza przygotowanym przez nas pudełkiem.

Przedmioty ważne w życiu wszystkich czworonogów

łowiska
Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Zwierzęta w domu to w szczególności obowiązki i wydatki, które wiążą się z wieloma najważniejszymi przedmiotami, bez których zwierzak nie może funkcjonować. Każdy pupil posiada różne zapotrzebowania, ale o wszystkie powinno się należycie zadbać i opiekować się nimi do końca ich żywota.

Z jakiej przyczyny posiadanie zwierzęcia w domu wiąże się z sporą odpowiedzialnością?

Rybki, akwarium
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia w domu na pewno wiąże się z nadzwyczaj wielką odpowiedzialnością, albowiem wszelkim zwierzęciem powinno się się porządnie opiekować oraz poświęcać mu stosowną część czasu.

akcesoria dla zwierząt domowych

Koty Bengalskie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Bardzo dużo osób posiada w swoim domu jakiegoś zwierzaka. Zwierzaki są oddanymi towarzyszami, uczestniczą w zabawie, radują nas, a niejednokrotnie również stanowią dla nas motywację do spędzania aktywnego czasu na świeżym powietrzu. Należy jednak pamiętać także o tym, że posiadanie zwierząt wiąże się z wieloma różnymi obowiązkami. Nim postanowimy zatem przygarnąć pupila warto zaopatrzyć się w konieczne przedmioty. Artykuły dla zwierząt są obecnie ogólnie dostępne na rynku, w związku z tym nie powinniśmy mieć większego kłopotu z odnalezieniem niezbędnych rzeczy.

Bacznie sprawdzaj co jest dla twojego zwierzaka wskazane

kotek
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Warto powiedzieć, iż każde zwierzę wymaga czegoś kolejnego do prawidłowego wzrastania. Jedne będą potrzebowały minerałów, które będą chroniły ich stawy, a drugie znów będą potrzebowały karmy, która pozwoli im walczyć z uczuleniami. Z tego powodu właśnie zanim nabędziemy daną karmę, warto się dokładnie zapytać weterynarza, co będzie najbardziej odpowiednie dla naszego zwierzaka i jaką dietę musi on stosować.

Koty i psy – co im kupić?

Kot, zwierzęta domoiwe
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Współcześnie coraz więcej ludzi ma własne zwierzęta. Są wielbiciele kociaków i psów, posiadacze akwariów z rybkami. Rodzice nieraz kupują wychowankom chomiki i świnki morskie. Poniektórzy mają żółwie, a nawet węże i pająki. Możliwości wydaje się co niemiara. Gdy posiada się już upragnionego zwierzęcego kumpla dobrze jest mieć świadomość gdzie się zaopatrzyć tak, by zagwarantować mu to, czego potrzebuje.

Profesjonalna pielęgnacja psów oraz kotów

tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Niekiedy bardzo trudne jest utrzymanie psa w odpowiedniej czystości. Regularne dbanie o pupila służy nie tylko urodzie, lecz także ochronie zdrowia i higieny. Podstawowym narzędziem jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, koniecznie dobrze dopasowane do sierści psa. Gdy brud i brzydkie zapachy trzymają się naszego psa, kąpiel staje się niezbędna.