Home

koty

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zapewnij swemu czworonogowi optymalne warunki higieniczne, nabywając dobry żwirek drewniany

kot
Autor: Aurel
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie zwierząt są niesamowicie przywiązani do swych zwierzaków i najczęściej pragną zagwarantować im to, co najlepsze. Dotyczy to w równym stopniu jedzenia czy wygodnych legowisk, ciekawych zabawek oraz przekąsek, jak także komfortowych warunków korzystania z toalety. Opiekunowie kotów nabywają dla nich profesjonalne żwirki do kuwetek.

Dobry jakościowo żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego wielbiciela kotów

żwirek silikonowy dla kota
Autor: Jeroen Werkman
Źródło: http://www.flickr.com
Spora grupa ludzi uważa koty za brudne zwierzęta, którym zawsze towarzyszy nieładny zapach. W rzeczywistości koty to wyjątkowo czyste zwierzęta domowe , które godzinami myją swoją sierść a potrzeby fizjologiczne bez najmniejszego problemu załatwiają do kuwety.


Nauka czystości u małych kotów jest bardzo szybka. Najczęściej wystarczy raz pokazać pupilowi, gdzie znajduje się jego toaleta, a zwierzę od razu zapamięta to miejsce. czasem zdarza się jednak, że nasz ulubieniec zacznie [załatwi się gdzieś poza przygotowanym przez nas pudełkiem.

Przedmioty ważne w życiu wszystkich czworonogów

łowiska
Autor: Włodarzewska S.A.
Źródło: Włodarzewska S.A.
Zwierzęta domowe to przede wszystkim obowiązki oraz wydatki, które mają związek z wieloma najważniejszymi przedmiotami, bez których zwierzak nie może funkcjonować. Każde zwierzę posiada różnorodne zapotrzebowania, lecz o wszystkie powinno się właściwie zadbać oraz opiekować się nimi do końca ich żywota.

Z jakiej przyczyny posiadanie zwierzęcia w domu wiąże się z sporą odpowiedzialnością?

Rybki, akwarium
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia w domu niewątpliwie wiąże się z niesłychanie dużą odpowiedzialnością, ponieważ wszelkim zwierzęciem należy się odpowiednio opiekować i poświęcać mu odpowiednią część czasu.

akcesoria dla zwierząt domowych

Koty Bengalskie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Niezwykle dużo osób wychowuje w swoim mieszkaniu jakiegoś zwierzaka. Zwierzaki są naszymi przyjaciółmi, uczestniczą w zabawie, śmieszą nas, a niejednokrotnie również stanowią dla nas motywację do aktywnego dnia na świeżym powietrzu. Należy jednak pamiętać także o tym, że posiadanie zwierzaków wiąże się z wieloma różnymi obowiązkami. Nim postanowimy zatem zaadoptować pupila musimy zaopatrzyć się w różnorodne przedmioty. Artykuły dla zwierząt są dzisiaj ogólnie dostępne na rynku, w związku z tym nie będziemy mieć dużego kłopotu z zakupieniem koniecznych przedmiotów.

Bacznie sprawdzaj co jest dla twojego zwierzaka wskazane

kotek
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Warto powiedzieć, iż każde zwierzę wymaga czegoś kolejnego do prawidłowego wzrastania. Jedne będą potrzebowały minerałów, które będą chroniły ich stawy, a drugie znów będą potrzebowały karmy, która pozwoli im walczyć z uczuleniami. Z tego powodu właśnie zanim nabędziemy daną karmę, warto się dokładnie zapytać weterynarza, co będzie najbardziej odpowiednie dla naszego zwierzaka i jaką dietę musi on stosować.

Koty i psy – co im kupić?

Kot, zwierzęta domoiwe
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Współcześnie coraz więcej osób ma własne zwierzęta. Są amatorzy kociaków i psów, posiadacze akwariów z rybkami. Rodzice nierzadko dają dzieciom chomiki i świnki morskie. Niektóre osoby mają żółwie, a i węże i pająki. Możliwości wydaje się być bez liku. Gdy posiada się już upragnionego zwierzęcego przyjaciela dobrze jest wiedzieć w którym miejscu się zaopatrzyć tak, by zapewnić mu to, czego potrzebuje.

Profesjonalna pielęgnacja psów oraz kotów

tibetan mastiff
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Pielęgnacja psa jest dla właściciela nieraz nie łatwą czynnością. Regularne dbanie o pupila służy nie tylko urodzie, lecz także ochronie zdrowia i higieny. Podstawowym narzędziem jest grzebień, szczotki i szampony dla psów, ale by właściwie zadbać o swojego pupila, trzeba dobrać ją do jego sierści. Jeśli pies wraca do domu brudny albo nieprzyjemnie pachnie, kąpiel staje się koniecznością.