Home

ko

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaka powinna być właściwa smycz dla yorka oraz gdzie można szukać w razie potrzeby kompetentnej porady?

zwierzęta - obrazeczek
Autor: Platforma Obywatelska RP
Źródło: http://www.flickr.com
Obywatele dzielą się na tych, którzy preferują kotki albo psiaki. Dla mnóstwa osób najlepszym przyjacielem człowieka jest wszakże psiak. Jest tak od bardzo długiego czasu, chociaż trzeba przyznać, że i kotki mają wielu swoich pasjonatów choćby przeto, że są bezgłośne oraz w niektórych sprawach bardziej nie wymagające obsługi.

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się przydatna?

pies
Autor: Scott Akerman
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach różne nowinki techniczne zawitały również do tego typu dziedziny jak kynologia? Istnieją specjalistyczne nowoczesne obroże, które nie tylko bardzo pomagają przy treningu psa, ale też sprawiają, że nie będziemy musieli bać się, że pies zniknął na zawsze w czasie jakiegokolwiek dalszego Spaceru.


Tego typu obroża elektroniczna to urządzenie, z jakim najpierw należy psa zapoznać tak, aby nie obawiał się nowego elektronicznego przyrządu.

Dzieci dobrze jest uczyć już od najmłodszych lat jak powinny opiekować się zwierzakami

materiały budowlane
Autor: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com
Zwierzęta mogą być świetnymi towarzyszami na co dzień i prawdziwymi przyjaciółmi dla naszych pociech


Jeżeli nie wiemy jak zająć swoje dziecko, aby spędzało czas w pożyteczny sposób, warto wziąć pod uwagę zakup zwierzaka.

Co zrobić, aby nasz kot bez końca był zdrowy i prezentował się ładnie?

wędkarze
Wiele ludzi posiada w lokalu jakiegokolwiek pupila. Co poniektórzy mają psiaka, niektórzy kotka, a jeszcze pozostali papugę.

Czy powiemy co daje karma dla psa brit?

karma dla psa brit
Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy, aby własny pies okazał się być z nami jak najdłużej w całkowitym zdrowiu, to bez wątpienia musimy dbać o jego właściwe odżywianie.

Wiele osób, które mają dom, do pełni radości chcą mieć jeszcze psa - z tego powodu adoptują ślicznego oraz uroczego szczeniaczka

pastuch dla psa
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy adoptujemy małego psiaka zwykle dumamy, że ta niewielka psinka zawsze będzie taka niewinna i słodka. Jednak, już po jakimś czasie okazuje się, że nasz przyjaciel posiada różne przyzwyczajenia i charakterek, który da nam popalić.


Bywają psy, które lubią biegać i niestety - uciekać.

Czy opłaci się zostać rolnikiem?

rolnictwo
Od paru lat wzrasta powodzenie zawodu rolnika pośród osób nie posiadających takiej tradycji w rodzinie, nierzadko pochodzących z większych miejscowości. Świadczy to nie tyle o względnej atrakcyjności owego zajęcia, co o dużych możliwościach rozwojowych jak też perspektywach na przyszłość.

Zioła przeznaczone dla naszych własnych koni - w jakim miejscu kupić oraz w jakich formach występują?

Wilgoć na ścianie
Autor: bachmot
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bachmont/1302353569/
Wbrew pozorom zioła nie są tylko dla ludzi. W dobry sposób dobrane mieszanki, czy czyste, pojedyncze "źdźbła" maja możliwość nadawać się dla różnych stworzeń lub także być nakierowane wyłącznie na pojedynczą rasę, w szczególności na ciekawiące nasze osoby dzisiaj konie.

Bardzo duża liczba produktów które zakupujemy każdego dnia pochodzi z Chin

towar z chin
Autor: Josh Howley
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze społeczeństwo bardzo ochoczo sięga po te towary i prawda jest taka, iż produkty z Chin to duży wybór towarów ogromnie wszelakiej kategorii.

Masz gołębie? Zobacz, jak możesz spowodować, iż będzie im się żyło lepiej!

czas
Autor: Beachy
W dzisiejszych czasach właściwie każdy człowiek ma swoje hobby. Okazuje się, iż coraz bardziej popularne staje się hodowanie różnego rodzaju zwierząt, na przykład gołębi. Jeżeli już masz swe ptaki, wtedy zdecydowanie wiesz na ich temat naprawdę wiele, jednak jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z tymi niesamowitymi ptakami, wtedy nasz artykuł zdecydowanie powinien Cię zainteresować.


Odpowiednie odżywianie gołębi