Home

ko

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaka powinna być właściwa smycz dla yorka oraz gdzie można szukać w razie potrzeby kompetentnej porady?

zwierzęta - obrazeczek
Autor: Platforma Obywatelska RP
Źródło: http://www.flickr.com
Obywatele dzielą się na tych, którzy preferują kotki albo psiaki. Dla mnóstwa osób najlepszym przyjacielem człowieka jest wszakże psiak. Jest tak od bardzo długiego czasu, chociaż trzeba przyznać, że i kotki mają wielu swoich pasjonatów choćby przeto, że są bezgłośne oraz w niektórych sprawach bardziej nie wymagające obsługi.

W jakich okolicznościach nowoczesna elektroniczna obroża może okazać się przydatna?

pies
Autor: Scott Akerman
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz, że w dzisiejszych czasach przeróżne nowości technologiczne zawitały także do takiej branży jak kynologia? Są specjalistyczne nowoczesne obroże, które nie tylko niezwykle pomagają przy tresowaniu psa, ale również sprawiają, że nie będziemy musieli obawiać się, że psiak zniknął bezpowrotnie w czasie jakiegoś dalszego Spaceru.


Tego typu obroża elektroniczna to urządzenie, z jakim wcześniej należałoby psa poznać tak, aby nie obawiał się nowego elektronicznego Urządzenia.

Dzieci dobrze jest uczyć już od najmłodszych lat jak powinny opiekować się zwierzakami

materiały budowlane
Autor: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com
Zwierzęta mogą być świetnymi towarzyszami na co dzień i prawdziwymi przyjaciółmi dla naszych pociech


Jeżeli nie wiemy jak zająć swoje dziecko, aby spędzało czas w pożyteczny sposób, warto wziąć pod uwagę zakup zwierzaka.

Co zrobić, aby nasz kot bez końca był zdrowy i prezentował się ładnie?

wędkarze
Niemało ludzi ma w domu jakiegokolwiek zwierzaczka. Co poniektórzy mają psa, co poniektórzy kota, a jeszcze pozostali papugę.

Czy powiemy co daje karma dla psa brit?

karma dla psa brit
Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy, aby własny pies okazał się być z nami jak najdłużej w pełnym zdrowiu, to z pewnością musimy dbać o jego właściwe odżywianie.

Wiele osób, które mają dom, do pełni radości chcą mieć jeszcze psa - z tego powodu adoptują ślicznego oraz uroczego szczeniaczka

pastuch dla psa
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy dostajemy małego psiaka zazwyczaj dumamy, że ta niewielka psinka zawsze będzie tak niewinna oraz słodka. Jednakże, już po pewnym czasie orientujemy się, że nasz pies ma przeróżne przyzwyczajenia i charakterek, który da wszystkim popalić.


Bywają rasy, które uwielbiają szaleć i co gorsze - uciekać.

Czy opłaci się zostać rolnikiem?

rolnictwo
Od kilku lat wzrasta powodzenie zawodu rolnika wśród osób nie posiadających takiej tradycji w rodzinie, nierzadko pochodzących z dużych miast. Świadczy to nie tyle o względnej atrakcyjności owego zawodu, co o dużych możliwościach rozwojowych a także perspektywie na przyszłość.

Zioła przeznaczone dla naszych własnych koni - w jakim miejscu kupić oraz w jakich formach występują?

Wilgoć na ścianie
Autor: bachmot
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bachmont/1302353569/
Wbrew pozorom zioła nie są tylko dla ludzi. W dobry sposób dobrane mieszanki, czy czyste, pojedyncze "źdźbła" maja możliwość nadawać się dla różnych stworzeń lub także być nakierowane wyłącznie na pojedynczą rasę, w szczególności na ciekawiące nasze osoby dzisiaj konie.

Bardzo duża liczba produktów które zakupujemy każdego dnia pochodzi z Chin

towar z chin
Autor: Josh Howley
Źródło: http://www.flickr.com
Nasze społeczeństwo bardzo chętnie sięga po te towary i rzeczywistość wygląda tak, że produkty z Chin to bardzo duży wybór towarów bardzo wszelkiej kategorii.

Masz gołębie? Zobacz, jak możesz spowodować, iż będzie im się żyło lepiej!

czas
Autor: Beachy
W dzisiejszych czasach właściwie każdy z nas ma jakieś hobby. Okazuje się, iż coraz bardziej popularne staje się hodowanie wszelkiego rodzaju zwierząt, na przykład gołębi. Jeśli już masz swoje ptaki, wtedy zdecydowanie wiesz na ich temat naprawdę dużo, jednak jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z tymi niesamowitymi ptakami, wtedy nasz artykuł na pewno powinien Cię zainteresować.


Odpowiednie odżywianie gołębi