Home

woda

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak założyć akwarium? O jakich elementach powinniśmy wiedzieć na wstępie?

rybka w akwarium
Wiele ludzi planuje posiadać swoje akwarium. Niestety nie zawsze jest to proste do zrobienia. Akwarium z rybkami w sklepie prezentuje się bardzo gustownie, co ważne, patrzenie na pływające rybki relaksuje i uspokaja. Żeby mieć własne akwarium trzeba się nastawić na sporo pracy, potrzeba też odpowiednich sprzętów, żeby dbać efektywnie o akwarium. Jak można to zrobić?

Jak dobrze zatroszczyć się o naszego czworonożnego przyjaciela?

kot
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Tez, które tyczą się żywienia kotów jest prawdopodobnie tak wiele, co właścicieli tychże zwierząt i weterynarzy, nieraz zawodowcy nie do końca są zgodni, który tryb karmienia jest najlepszy. Zwierzęta, tak jak i ludzie odbiegają od siebie, a właściciele mają różne możliwości pieniężne, zatem zawsze należy dobrać dietę, która stanie się optymalna dla naszego pupila, a zarazem nas nie zrujnuje.

Co zrobić, aby nasz kot bez końca był zdrowy i prezentował się ładnie?

wędkarze
Niemało ludzi ma w domu jakiegokolwiek zwierzaczka. Co poniektórzy mają psa, co poniektórzy kota, a jeszcze pozostali papugę.

Jeżeli jesteś hodowcą gołębi i jest to Twoja pasja powinieneś zapoznać się z nowymi na rynku preparatami, które wyprodukowane zostały szczególnie dla tych ptaków

pokarm
Źródło: www.zwierzakowo.pl
Pielęgnacja gołębi to zajmujące hobby dla wielu osób. Troszczą się oni o swoje zwierzęta, wysyłają je na różnego rodzaju konkursy i pragną, żeby uczestniczyły w wyścigach.