Home

osób

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nareszcie wyraziliście zgodę na to, aby Wasze dzieci mogły mieć psa

spuszczele
Autor: red.raleigh
Źródło: http://www.flickr.com
Najpewniej radość jest nie do opisania, przecież dzieci tak długo o to walczyły. Ty też, chociaż nadal masz mieszane uczucia, obdarzyłaś sympatią tego czworonoga.

Czy mieliśmy już karmy weterynaryjne dla kotów?

szampon dla psów
Autor: Thamy Cavassani
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli posiadamy kota i pragniemy, żeby towarzyszył on nam jak najdłużej, to bez wątpienia powinniśmy się przypatrzeć temu, w jaki sposób go żywimy. Im lepszej jakości produkty będzie dostawał, tym lepiej będziemy o niego dbali, a co się z tym wiąże, tym dłużej będzie on z nami żył.


Czy powinno się inwestować w karmy weterynaryjne dla kotów?


Gdy nie jesteśmy pewni, czy zapewniamy naszemu kotu wszystkie konieczne składniki odżywcze, to obowiązkowo powinniśmy popatrzeć na to, jakie karmy weterynaryjne dla kotów okazują się być nam oferowane.

Wiele osób, które mają dom, do pełni radości chcą mieć jeszcze psa - z tego powodu adoptują ślicznego oraz uroczego szczeniaczka

pastuch dla psa
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy adoptujemy małego psiaka zwykle dumamy, że ta niewielka psinka zawsze będzie tak urocza oraz słodka. Jednakże, już po pewnym czasie orientujemy się, że nasz przyjaciel może mieć różne nawyki oraz charakterek, który da nam się we znaki.


Bywają psy, które lubią biegać i co gorsze - uciekać.

Poradnik tresera

naszyjnik
Autor: Fabio Téllez
Źródło: http://www.flickr.com
Trenowanie pieska wymaga od właściciela odpowiedniego podejścia szkoleniowego, informacji jak też przede wszystkim praktyki.


WSzelki pies – niezależnie od tego czy mamy do czynienia z niedużym Yorkiem, czy z Bernardynem – musi zostać właściwie przeszkolony.

Dobry jakościowo żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego wielbiciela kotów

żwirek silikonowy dla kota
Autor: Jeroen Werkman
Źródło: http://www.flickr.com
Spora grupa ludzi uważa koty za brudne zwierzęta, którym zawsze towarzyszy nieładny zapach. W rzeczywistości koty to wyjątkowo czyste zwierzęta domowe , które godzinami myją swoją sierść a potrzeby fizjologiczne bez najmniejszego problemu załatwiają do kuwety.


Nauka czystości u małych kotów jest bardzo szybka. Najczęściej wystarczy raz pokazać pupilowi, gdzie znajduje się jego toaleta, a zwierzę od razu zapamięta to miejsce. czasem zdarza się jednak, że nasz ulubieniec zacznie [załatwi się gdzieś poza przygotowanym przez nas pudełkiem.

Mata grzewcza - bez niej trudno sobie wyobrazić dobrze wyposażone terrarium.

mata grzewcza terrarium
Opieka na zwierzęciem to dla wielu osób największa frajda. Zwierzę uczy dzieci odpowiedzialności i szacunku dla słabszych, poprawia nastrój i wyzwala w nas pozytywne emocje.