Home

kuwety

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaki rodzaj żwirku będzie dobry dla naszego kota? Jakie są rodzaje i czym się od siebie różnią?

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
To prawda, że od momentu, gdy wynaleziono higieniczne żwirki dla kotów, to wszystko się zmieniło w zakresie higieny tych czworonogów. Żwirki są potrzebne w codziennej toalecie kota, powodują, iż ani kot, ani jego opiekun nie ma problemów z tą dziedziną. Istnieją różnorodne typy żwirków, w zależności od właściciela używany jest silikonowy, drewniany lub bentonitowy. Czy posiadasz informacje, do czego służą różne te typy żwrików i jaki opłaca się kupić?

Z jakiej przyczyny posiadanie zwierzęcia w domu wiąże się z sporą odpowiedzialnością?

Rybki, akwarium
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia w domu na pewno wiąże się z nadzwyczaj wielką odpowiedzialnością, albowiem wszelkim zwierzęciem powinno się się porządnie opiekować oraz poświęcać mu stosowną część czasu.

Koty i psy – co im kupić?

Kot, zwierzęta domoiwe
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Współcześnie coraz więcej ludzi ma własne zwierzęta. Są wielbiciele kociaków i psów, posiadacze akwariów z rybkami. Rodzice nieraz kupują wychowankom chomiki i świnki morskie. Poniektórzy mają żółwie, a nawet węże i pająki. Możliwości wydaje się co niemiara. Gdy posiada się już upragnionego zwierzęcego kumpla dobrze jest mieć świadomość gdzie się zaopatrzyć tak, by zagwarantować mu to, czego potrzebuje.