Home

kuwety

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaki rodzaj żwirku będzie dobry dla naszego kota? Jakie są rodzaje i czym się od siebie różnią?

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
To prawda, że od momentu, gdy wynaleziono higieniczne żwirki dla kotów, to wszystko się zmieniło w zakresie higieny tych czworonogów. Żwirki są potrzebne w codziennej toalecie kota, powodują, iż ani kot, ani jego opiekun nie ma problemów z tą dziedziną. Istnieją różnorodne typy żwirków, w zależności od właściciela używany jest silikonowy, drewniany lub bentonitowy. Czy posiadasz informacje, do czego służą różne te typy żwrików i jaki opłaca się kupić?

Z jakiej przyczyny posiadanie zwierzęcia w domu wiąże się z sporą odpowiedzialnością?

Rybki, akwarium
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Posiadanie zwierzęcia w domu niewątpliwie wiąże się z niesłychanie dużą odpowiedzialnością, ponieważ wszelkim zwierzęciem należy się odpowiednio opiekować i poświęcać mu odpowiednią część czasu.

Koty i psy – co im kupić?

Kot, zwierzęta domoiwe
Autor: wrhoanaz
Źródło: http://www.sxc.hu
Współcześnie coraz więcej osób ma własne zwierzęta. Są amatorzy kociaków i psów, posiadacze akwariów z rybkami. Rodzice nierzadko dają dzieciom chomiki i świnki morskie. Niektóre osoby mają żółwie, a i węże i pająki. Możliwości wydaje się być bez liku. Gdy posiada się już upragnionego zwierzęcego przyjaciela dobrze jest wiedzieć w którym miejscu się zaopatrzyć tak, by zapewnić mu to, czego potrzebuje.