Home

mieszkania

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zwierzę dla ciebie - które powinno się wybrać

akwarium
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele badań renomowanych naukowców wykazało, że trzymanie w domu zwierzęcia może przynieść dużo benefitów człowiekowi. Oto garść ciekawych informacji, które pozwolą ci wybrać futrzastego towarzysza.

Kilka informacji dla osób chcących trzymać psa lub kota w bloku.

Obroża dla psa
Autor: lizasperling
Źródło: http://www.flickr.com
Od wieków ludzie bardzo chętnie trzymają w domach zwierzęta. Dawniej pełniły one bardzo pożyteczną rolę, psy używano w polowaniach oraz do pilnowania gospodarstw, a podstawową rolą kotów było polowanie na różne gryzonie, które mogły spowodować duże zniszczenie w zbożu. Dzisiaj oba te czworonogi cały czas są obecne wokół nas, chociaż współcześnie ich rola znacznie się zmienia - są po prostu kolejnymi domownikami, a są też nawet sytuacje, gdy zwierzak zastępuje komuś dziecko.

Wybór najlepszej obroży dla psa przed wyjściem na spacer

biblioteka miejska
Autor: jef1947
Źródło: http://www.flickr.com
Weterynarze podkreślają, że należy systematycznie wychodzić z psem na spacer. Także właściciele psów dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż powinni regularnie wyprowadzać swe psy na spacer. Jednakże wyprowadzanie psów na spacer, głównie w mieście, może sprawiać pewne problemy.


Należy albowiem wiedzieć o takim, iż trzeba sprzątać po swoim psie wszelakie pozostawione poprzez niego nieczystości, a poza powyższym uważać na to, by pies nie był zbyt głośny.

Czy posiadamy właściwy pojemnik na karmę dla kota?

apartamenty
Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA
Gdy posiadamy w mieszkaniu jakiegoś czworonoga, to powinniśmy zaopatrywać się w dobre produkty. Takie, które dopomogą nam się nim zająć oraz dbać właściwie o jego rozwój.

Designerskie wykorzystanie akwarium w mieszkaniu

osuszacze
Autor: Clint Budd
Źródło: http://www.flickr.com
Estetyczne wykończenie przestrzeni domu z roku na rok wspina się na coraz wyższy poziom. Klienci ustawicznie starają się znaleźć nowe bardziej apelujące wizualnie oraz wydajniejsze narzędzia do zaakcentowania niepowtarzalności swojego apartamentu.