Home

właściciel

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest przedszkole dla piesków?

Impuls
Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie szczenięcym pieski chłoną wiedzę niczym gąbka, natomiast to czego się w tym czasie przyuczą pozostanie w nich na całe ich życie.


Odpowiednio socjalizowane a także prowadzone szczenię wyrośnie na dobrze wychowanego jak też ułożonego dorosłego psa, który z dużą radością będzie nam towarzyszył we wszystkich obszarach życia w domowym stadzie.

W jaki sposób wytresować pupila? Od czego rozpocząć?

pojemniki
Autor: Curver
Źródło: Curver
Każda osoba, która pragnie wieść spokojne oraz radosne życie z ukochanym psem, musi zatroszczyć się o jego szkolenie. Lecz nie wystarczy ulubieńca ćwiczyć. Należy to robić przemyślanie!


Posiadacze czworonogów, debiutujący w tej nowej roli, częstokroć nie zdają sobie sprawy, na jakiego rodzaju kłopoty mogą się natknąć w przyszłości.

Twój pies bardzo dużo dla Ciebie znaczy

broń palna
Autor: Hill’s
Kochasz go niemalże jak członka rodziny i podarowałbyś mu wszystko to, co najlepsze.


Ubóstwia biegać po lesie, a już szczególnie bez smyczy. Starasz mu się to dać, ale boisz się, iż znowu pogoni za zającem.

Każdy, kto ma stadninę, pragnie, by jego zwierzęta były zdrowe i zadbane - z tego powodu karmi je najlepszymi na rynku paszami razem z otrębami

Szelki
Autor: Isa Costa
Stadnina wydaje się być najlepszym miejscem dla fanów koni. Z reguły właściciele hodują więcej niż kilka koni. Każdy koń musi mieć własny boks i należytą dawkę paszy.