Home

kot

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaki rodzaj żwirku będzie dobry dla naszego kota? Jakie są rodzaje i czym się od siebie różnią?

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
To prawda, że od momentu, gdy wynaleziono higieniczne żwirki dla kotów, to wszystko się zmieniło w zakresie higieny tych czworonogów. Żwirki są potrzebne w codziennej toalecie kota, powodują, iż ani kot, ani jego opiekun nie ma problemów z tą dziedziną. Istnieją różnorodne typy żwirków, w zależności od właściciela używany jest silikonowy, drewniany lub bentonitowy. Czy posiadasz informacje, do czego służą różne te typy żwrików i jaki opłaca się kupić?

Kilka informacji dla osób chcących trzymać psa lub kota w bloku.

Obroża dla psa
Autor: lizasperling
Źródło: http://www.flickr.com
Od wieków ludzie bardzo chętnie trzymają w domach zwierzęta. Dawniej pełniły one bardzo pożyteczną rolę, psy używano w polowaniach oraz do pilnowania gospodarstw, a podstawową rolą kotów było polowanie na różne gryzonie, które mogły spowodować duże zniszczenie w zbożu. Dzisiaj oba te czworonogi cały czas są obecne wokół nas, chociaż współcześnie ich rola znacznie się zmienia - są po prostu kolejnymi domownikami, a są też nawet sytuacje, gdy zwierzak zastępuje komuś dziecko.

Nareszcie wyraziliście zgodę na to, aby Wasze dzieci mogły mieć psa

spuszczele
Autor: red.raleigh
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne radość jest nie do opisania, przecież dzieciaki tak wiele czasu o to walczyły. Ty też, choć nadal masz mieszane uczucia, polubiłaś tego zwierzaka.

Czy mieliśmy już karmy weterynaryjne dla kotów?

szampon dla psów
Autor: Thamy Cavassani
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli posiadamy kota i pragniemy, żeby towarzyszył on nam jak najdłużej, to bez wątpienia powinniśmy się przypatrzeć temu, w jaki sposób go żywimy. Im lepszej jakości produkty będzie dostawał, tym lepiej będziemy o niego dbali, a co się z tym wiąże, tym dłużej będzie on z nami żył.


Czy powinno się inwestować w karmy weterynaryjne dla kotów?


Gdy nie jesteśmy pewni, czy zapewniamy naszemu kotu wszystkie konieczne składniki odżywcze, to obowiązkowo powinniśmy popatrzeć na to, jakie karmy weterynaryjne dla kotów okazują się być nam oferowane.

Posiadanie kota – jak zadbać o hodowane zwierze

pojemnik na karmę dla kota
Autor: Alex
Źródło: http://www.flickr.com
które akcesoria naprawdę koniecznie należy posiadać zanim zdecyduje się na podobny krok?


Kot to jedno z kategorycznie najpopularniejszych zwierząt domowych.

Karmy dla pupili domowych - istotne kwestie, o których warto pamiętać

życie
Autor: Sludge G
Źródło: http://www.flickr.com
Powiada się, że pies jest idealnym przyjacielem człowieka. W ten też sposób większą część osób traktuje swoich pupili. Cieszy zatem fakt, że tak samo w sieci jak i w marketach stacjonarnych pokazuje się coraz więcej produktów solidnej jakości dedykowanych dla zwierząt.

Jak dbać o psa, aby był zdrowy i cieszył nas swym radosnym szczekaniem?

koszt
Autor: sun dazed
Źródło: http://www.flickr.com/photos/sundazed/3770721538/
Jedni z nas kochają psy, pozostali koty. Dla pierwszych jak i drugich chcemy wszystkiego co idealne. Aby pies cieszył się na nasz widok, żeby wesoło merdał ogonkiem, a kociak wskakiwał nam na kolana, gdy tylko nadarzy jemu się tego typu pretekst.

Co kupić w sklepie zoologicznym, aby mieć zdrowego oraz ładnego pupila?

akt - zwierzęta
Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
Niemało osób posiada zwierzątko w domu. Może to być chomik czy kociak. Należałoby troszczyć się, aby zwierzaki były zdrowe oraz prawidłowo odżywione. Nie ma wtenczas niebezpieczeństwa przenoszenia poprzez nie dolegliwości, jakie potrafią być bardzo groźne dla osoby ludzkiej.

O jakich rzeczach trzeba pamiętać jeśli będzie się chciało mieć zwierzę w domu, najważniejsze wyposażenie dla kota

kot
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
W wielu domach zwierzaki urastają niemalże do roli członków najbliższej rodziny. Najbardziej popularne są koty oraz psy, lecz wiele osób hoduje najróżniejsze gryzonie, gady czy rybki. Jednak bez względu na to, jakie zwierzę się trzyma, to trzeba o nie odpowiednio dbać. Raczej nie obejdzie przy tym bez pewnych inwestycji, bo i początkowo będzie trzeba zakupić kilka rzeczy, i potem regularnie należy się zaopatrywać w jedzenie, lekarstwa albo środki do pielęgnacji.

Masz zwierzaka i nie wiesz gdzie poszukiwać informacji dotyczących danego gatunku? Czytaj hobbystyczne blogi miłośników zwierząt

kot
Autor: melissaery
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje wiele kwestii, które na co dzień mogą poprawić nam humor i samopoczucie, niemniej tym co w szczególności dużo może zdziałać w tym zakresie są między innymi domowe zwierzaki. Nie bez kozery trzymamy w domu kociaki, pieski czy chomiki. Tego typu zwierzaki są prawdziwymi pupilami. Potrafią uprzyjemnić nam chwile, poprawić humor, są swego rodzaju odskocznią, która sprawia, że możemy zapomnieć o problemach. Dla wielu ludzi zwierzaki mogą być także swego rodzaju hobby – chcemy wszystko wiedzieć o danym gatunku, wiedzieć jak funkcjonuje, co jest mu potrzebne do rozwoju, jak go pielęgnować i tak dalej.