Home

czas

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zrobić, aby nasi koci towarzysze cieszyły się dobrą kondycją przez długie lata? Zainwestuj w karmę Brit Care!

Obuwie jesienno-zimowe, karmelowe Solo Femme
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Towarzyszą człowiekowi od niepamiętnych czasów. Te królewskie zwierzęta obdarzono szczególnymi względami już w starożytnym Egipcie, wierząc, że są ucieleśnieniem bogów.

Hodujesz zwierzaki? Słuszne oświetlenie jest polecane

czas
Autor: DSLR mania
Zwierzaki są nieodłącznymi druhami naszego życia. Nie ulega wątpliwości, iż nie każdy mieszkaniec bloku ma swojego pupila, natomiast duża część z nas dawniej miała większą styczność ze zwierzakami.

W obecnych czasach są tacy, którzy coraz rozsądniej podchodzą do spraw związanych ze zdrowiem własnym oraz swej rodziny

wycieczki
Autor: Wawel Service
Ryby są bardzo zdrowe i zdaje sobie z tego sprawę na pewno niejedno dziecko. Jeśli chcemy wyeliminować spożywanie czerwonego mięsa, to wydaje się to możliwe, ale mimo wszystko powinniśmy się głęboko zastanowić czy należy to robić także z rybami.


Zrozumienie tego, jak jesteśmy w stanie korzystnie wpływać na swe zdrowie zwiększa się u coraz większej grupy rodaków z roku na rok.

Pastuch elektryczny przeznaczony dla pieska - a więc, niezauważalne ogrodzenie w razie problemów wychowawczych u pieska

dla psa
Jakiego typu powstały rodzaje pastuchów elektrycznych dla psa? Jak dużo taki "niewidzialny kojec" - ponieważ i tak są przezywane tego rodzaju osprzęty - mają możliwość nasze osoby kosztować? Czy tego rodzaju "kojce" bywają przeznaczone jedynie dla psów? Co warto tak ogólnikowo na ich temacik mieć pojęcie, zanim jeszcze się je zakupi? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego - świeżutko co wydzierganego artykułu!


Przeciwko pozorom, by odpowiedzieć na zaczynające pytano we wstępie, czyli: "Jakie istnieją rodzaje pastuchów typu elektrycznego przeznaczonych dla pieska?" - nie trzeba zbyt daleko poszukiwać, albowiem wystarczy odczytać nasz dzisiejszy tekścik.

Co to jest obroża, do jakiego celu funkcjonuje i które okazują się być jej rodzaje?

Mieszkanie na sprzedaż
Autor: Loozrboy
Źródło: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Wiele pań słyszało kiedyś od koleżanek lub wręcz od rodzicielki, iż aby mieć w mieszkaniu harmonię, należy trzymać swojego partnera krótko.

Spora liczba ludzi pragnie mieć psiaka, a na pewno niejedno dziecko marzy o tym, żeby otrzymać małego pieska w podarku od rodziców

nabycie
Twierdzi się, że pies to najwierniejszy kompan człowieka - jest w tym jakaś doza prawdy, gdyż ogrom osób decyduje się na zakup pieska albo przygarnięcie jakiegoś słodziaka ze schroniska.


Wiele osób, które mają psiaki, często twierdzą, że czworonogi są bardzo oddane i uwielbiają do końca życia.

Dobry jakościowo żwirek do kuwety to rzecz, której nie może zabraknąć w domu każdego wielbiciela kotów

żwirek silikonowy dla kota
Autor: Jeroen Werkman
Źródło: http://www.flickr.com
Spora grupa ludzi uważa koty za brudne zwierzęta, którym zawsze towarzyszy nieładny zapach. W rzeczywistości koty to jedne z najczystszych zwierząt domowych, które godzinami myją swoje futro a potrzeby fizjologiczne bez najmniejszego problemu załatwiają do kuwety.


Małe kotki niezwykle szybko uczą się korzystania z kuwety. Najczęściej wystarczy raz pokazać pupilowi, gdzie znajduje się jego toaleta, a zwierzę od razu zapamięta to miejsce. Może się jednak zdarzyć tak, że nasz ulubieniec zacznie [załatwi się gdzieś poza przygotowanym przez nas pudełkiem.