Home

smak

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wyprawka dla małego kotka, czyli co kupić, aby zaopiekować się nowym domownikiem?

kociak
Autor: Aurel
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie w domu psa lub kota to nie tylko przyjemności, lecz też szereg obowiązków, o jakich powinniśmy pamiętać, jeżeli nasz zwierzak ma być szczęśliwy. Do najistotniejszych poza odwiedzinami u weterynarza, aby zaaplikować potrzebne szczepionki i sprawdzić ogólny stan zdrowia naszego pupila, zalicza się również nabywanie koniecznych rzeczy w sklepie zoologicznym. Jeśli w naszym domu ma pojawić się malutki, przeuroczy kociak, dowiedzmy się co będzie nam potrzebne.

Karma dla psa marki bosch - czyli, jak poszukiwać i w jakim miejscu znaleźć jedzenie dla psa w rozsądnych cenach

pojemniki
Autor: Curver
Źródło: Curver
Szukasz doskonałej karmy dla swojego psa, o bogatej opcji smaku albo o pełnym komplecie witamin, potrzebnych dla jego rozwijania się, lub by utrzymać go zdrowym? A być może posiadasz pieska wraz z nadwagą, lub takiego typu, co jest wrażliwy na pewne substancje w bardziej słabych karmach? Jeśli cokolwiek z tych przedmiotów się zgadza, to doskonale trafiłeś! Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj tekście poruszymy istotny temat, jakim jest jedzenie dla pieska, a dokładniej jedzenia spod renomowanej loga Bosch.

Czworonóg również może się wyróżniać!

obroża
Autor: Baumit Sp. z o.o.
Źródło: Baumit Sp. z o.o.
Wielu ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania bez zwierzaczka. Pies, kot, tchórzofretka, czy chociaż rybki - często pragniemy dzielić mieszkanie nie tylko z znajomymi.