Home

dom

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego przygarnąć kota? Wybór jest spory, ale rasy różnią się od siebie. Jaki kot będzie najbardziej odpowiedni dla ciebie?

Kot
Autor: Peter Stevens
Źródło: http://www.flickr.com
Miłośnicy kotów są w stanie dokonywać wyboru spośród wielu wyjątkowych ras. Koty pełnią niezwykle zróżnicowaną pod tym względem grupę zwierząt. Jest to wynikiem rosnącego od XIX wieku zainteresowania ich hodowlą.

Co kupować swojemu pupilowi na gwiazdkę? Nie zapominaj również o zwierzętach!

choroby serca
Autor: joshua davis
Jeśli w Twoim mieszkaniu jest jakieś zwierzę, z pewnością wszyscy domownicy mocno je kochają - zwykle najsilniejsza jest oczywiście więź między zwierzakami a dziećmi, jednak zazwyczaj również dorośli są niesamowicie przywiązani do swoich pupilów.

Niejeden posiadacz psa chce dać mu wygodne miejsca do spania

ośrodek
Autor: rickpilot_2000
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pies musi mieć w domu zapewnione swoje miejsce - swą przestrzeń, gdzie będzie w stanie spać oraz odpoczywać.


Niekiedy jest tak, że rozpieszczony przez nas szczeniak śpi z nami w łóżku.

York jako nowy członek naszej rodziny – jakie akcesoria powinniśmy zakupić?

poradniki
Autor: pxlcookies
Źródło: http://www.sxc.hu/
Yorki to wyjątkowo kochane i wdzięczne pieski – dlatego właśnie wiele rodzin decyduje się na zakup pupila właśnie tej rasy.

O jakiego typu produktach dla psów trzeba pamiętać na początek? Co będzie najważniejsze?

szelki dla psa
Autor: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com
Czworonóg w domu to spore wyzwanie. Dla osoby, jaka nigdy nie zajmowała się tego typu zwierzakiem, wszystko będzie wydawało się nowe, a może również czasem okaże się skomplikowane.

Masz zwierzaka i nie wiesz gdzie poszukiwać informacji dotyczących danego gatunku? Czytaj hobbystyczne blogi miłośników zwierząt

kot
Autor: melissaery
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje wiele kwestii, które na co dzień mogą poprawić nam humor i samopoczucie, niemniej tym co w szczególności dużo może zdziałać w tym zakresie są między innymi domowe zwierzaki. Nie bez kozery trzymamy w domu kociaki, pieski czy chomiki. Tego typu zwierzaki są prawdziwymi pupilami. Potrafią uprzyjemnić nam chwile, poprawić humor, są swego rodzaju odskocznią, która sprawia, że możemy zapomnieć o problemach. Dla wielu ludzi zwierzaki mogą być także swego rodzaju hobby – chcemy wszystko wiedzieć o danym gatunku, wiedzieć jak funkcjonuje, co jest mu potrzebne do rozwoju, jak go pielęgnować i tak dalej.

Zakup stosownej budy dla pieska

Mały pies
Autor: jannok
Źródło: http://www.flickr.com
Pies jest jednym z najbardziej lubianych zwierząt domowych. Jest to stworzenie ufne, umiejące okazywać miłość, jednocześnie może ochronić dom przed nieproszonymi gośćmi. Pies zasługuje więc na wygodne warunki życia.