Home

obroża

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co to jest obroża, do jakiego celu funkcjonuje i które okazują się być jej rodzaje?

Mieszkanie na sprzedaż
Autor: Loozrboy
Źródło: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
Wiele pań słyszało kiedyś od koleżanek lub wręcz od rodzicielki, iż aby mieć w mieszkaniu harmonię, należy trzymać swojego partnera krótko.

Jakiego typu wybrać lokalizator dla psa? Jakie są typy? Jaki jest szczególnie polecany?

biegnący pies
Autor: JakeCop
Źródło: http://www.sxc.hu
W rzeczy samej najbardziej znacznym koszmarem właścicieli jest ucieczka, przypadkowe zgubienie lub nawet porwanie kochanego czworonoga. Z pomocą w tego rodzaju sytuacjach nadchodzą najbardziej nowoczesne gadżety. Jeden z nich - lokalizator gps pozwala bez problemu określić, w jakim miejscu w określonej chwili przebywa nasz pies.

Powinniśmy włożyć wiele wysiłku w odpowiednie wytresowanie psa

Czy potrafisz odpoczywać?
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
Jeżeli zdecydujemy się na kupienie psa, to z pewnością chcemy, by był on jak najwspanialej wytrenowany, by słuchał naszych poleceń oraz by sam z siebie po zakończonej tresurze, powiedział co mu wolno a czego nie, w odniesieniu do podstawowych zasad. Jednak taka tresura nie pasuje do najłatwiejszych oraz bez wątpienia od czasu do czasu należy się wesprzeć odpowiednimi urządzeniami.

Co jeszcze możesz zrobić w trosce o bezpieczeństwo swojego psa

Dwa owczarki niemieckie
Autor: Harold Meerveld
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadasz niedużego psa i boisz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, niewątpliwie powinieneś pomyśleć o założeniu dla niego jakiegoś zabezpieczenia. Kiedy masz niewielkiego pieska przykładowo w bloku i nie chcesz, aby uciekł przez taras, wtedy niewątpliwie świetnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.