Home

tresura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/bordog.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Poradnik tresera

naszyjnik
Autor: Fabio Téllez
Źródło: http://www.flickr.com
Trenowanie pieska wymaga od właściciela odpowiedniego podejścia szkoleniowego, informacji jak też przede wszystkim praktyki.


WSzelki pies – niezależnie od tego czy mamy do czynienia z niedużym Yorkiem, czy z Bernardynem – musi zostać właściwie przeszkolony.

Bez zwierząt w domu troszkę pusto

Autor: West Zest
Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez psa lub kociaka nie posiada w sobie życzliwej nastrojowości, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, jaki przecież każdy z nas nosi w sobie, nie ma w końcu nieskończonego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze powinni się na to nie zgodzić). Nim jednakowoż zdecydujemy, że jednak chcemy posiadać zwierzaka miejmy na uwadze, ażeby wybrać dobrze. Kotek a może piesek? Jaka rasa? To wszystko powinniśmy dokładnie przeanalizować.

Powinniśmy włożyć wiele wysiłku w odpowiednie wytresowanie psa

Czy potrafisz odpoczywać?
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
Jeżeli zdecydujemy się na kupienie psa, to z pewnością chcemy, by był on jak najwspanialej wytrenowany, by słuchał naszych poleceń oraz by sam z siebie po zakończonej tresurze, powiedział co mu wolno a czego nie, w odniesieniu do podstawowych zasad. Jednak taka tresura nie pasuje do najłatwiejszych oraz bez wątpienia od czasu do czasu należy się wesprzeć odpowiednimi urządzeniami.